JSON Field (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Size
is: Stærð

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Quick edit
is: Örbreyta

en: Field types
is: Tegundir svæða
