JSON Field (8.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis
