JSON Field (8.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus
