JSON Field (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Value
de: Wert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Size
de: Größe

en: Plain text
de: Klartext

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Tree
de: Baum

en: Default value
de: Standardwert

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über

en: Quick edit
de: Direktbearbeitungsmodus

en: Field types
de: Feldtypen

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
de: %name: der Text darf nicht länger als @max Zeichen sein.

en: Mode: @mode
de: Modus: @mode
