JSON Field (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
