JSON Field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Size
ru: Размер

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Tree
ru: Дерево

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: Quick edit
ru: Быстрое редактирование

en: Field types
ru: Типы полей

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
ru: %name: текст не может быть длиннее чем @max символов.
