JSON Field (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Tree
et: Puu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Quick edit
et: Kiirmuutmine

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
et: %name: tekst ei tohi olla pikem kui @max tähemärki.
