JSON Field (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Quick edit
lv: Ātra rediģēšana
