JSON Field (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Quick edit
th: แก้ไขด่วน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
