JSON Field (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول
