JSON Field (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
