JSON Field (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Value
es: Valor

en: Yes
es: Sí

en: Size
es: Tamaño

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Tree
es: Árbol

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de

en: Quick edit
es: Edición rápida

en: Field types
es: Tipos de campo

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
es: %name: el texto no puede ser mayor a @max caracteres.
