JSON Field (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
