JSON Field (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Quick edit
nl: Snel bewerken

en: Field types
nl: Veldtypes

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
nl: %name: de tekst mag niet langer zijn dan @max tekens.
