JSON Field (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: Plain text
sv: Ren text

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Tree
sv: Träd

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Quick edit
sv: Snabb redigering

en: Field types
sv: Fälttyper

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
sv: %name: texten får inte vara längre än @max tecken.

en: Provides a JSON field, formatter and views integration.
sv: Tillhandahåller integrering av JSON-fält, formaterare och vyer.

en: JSON Field display library
sv: JSON-fältvisningsbibliotek

en: JSON Field database compatibility
sv: JSON-fältdatabaskompatibilitet

en: Compatible.
sv: Kompatibel.

en: Adds a new field widget for the JSON Field module.
sv: Lägger till en ny fältwidget för JSON-fältmodulen.
