JSON Field (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
