JSON Field (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Tree
fr: Arborescence

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Data
fr: Données

en: About
fr: À propos

en: Quick edit
fr: Modification rapide

en: Field types
fr: Types de champs

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
fr: %name : le texte ne peut pas dépasser @max caractères.
