JSON Field (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Tree
gl: Árbore

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información
