JSON Field (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Quick edit
he: עריכה מהירה
