JSON Field (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Value
ja: 値

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Quick edit
ja: クイック編集

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
ja: %name: テキストは @max 文字以上にはできません。
