JSON Field (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
