JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Sources
be: Крыніцы

en: Source
be: Крыніца

en: Schema
be: Схема

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Bundle
be: Набор
