JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Source
bs: Izvor

en: Default value
bs: Defaultne postavke
