JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Override
cs: Překrýt

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source
cs: Zdroj

en: Schema
cs: Schéma

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Entity Type
cs: Typ entity
