JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Sources
el: Πηγές

en: Source
el: Πηγή

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα
