JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Override
fil: Ipasawalang-bisa

en: Sources
fil: Mga pinagmulan
