JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Bundle
hy: Փաթեթ
