JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Default value
is: Sjálfgildi
