JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Sources
jv: Sumber

en: Default value
jv: Biji gawan
