JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Sources
km: ប្រភព

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
