JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Sources
lv: Avoti

en: Source
lv: Avots

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts
