JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
