JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Bundle
ne: पोका
