JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundle
ps: بنډل
