JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Override
pt: Sobrescrever

en: Property
pt: Propriedade

en: Sources
pt: Fontes

en: Source
pt: Fonte

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Overrides
pt: Substitui

en: Properties
pt: Propriedades

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade
