JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
