JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Property
tr: Özellik

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Source
tr: Kaynak

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Properties
tr: Özellikler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
