JSON-LD Schema UI (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Override
vi: Ghi đè

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Sources
vi: Nguồn

en: Source
vi: Nguồn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Overrides
vi: Ghi đè

en: Properties
vi: Thuộc tính
