JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: Sources
af: Bronne

en: Source
af: Bron
