JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
