JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Sources
ast: Fontes
