JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Source
az: Mənbə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Bundle
az: Paket

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin
