JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Property
bg: Свойство

en: Sources
bg: Източници

en: Source
bg: Източник
