JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ
