JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Property
ca: Propietat

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
