JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Override
cy: Gwrthwneud

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Properties
cy: Priodweddau
