JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Override
da: Overskriv

en: Property
da: Egenskab

en: Sources
da: Kilder

en: Source
da: Kilde

en: Default value
da: Standardværdi

en: Overrides
da: Erstatninger

en: Properties
da: Egenskaber

en: Allow multiple values
da: TIllad flere værdier
