JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Sources
eo: Fontoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko
