JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Schema
et: Skeem

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Properties
et: Omadused

en: Bundle
et: kogum

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
