JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
